Лекція “Корисні звички як невід’ємна частина здорового способу життя. Негативний вплив шкідливих звичок”.

Сьогодні, 24 лютого 2016 року, відбулася чергова зустріч “Української громадської ради” зі студентами Київського технікуму готельного господарства.

Особливо актуальним у сьогоденні є формування відповідальної свідомості студента як громадянина проєвропейської країни: кожен повинен дбати про своє здоров’я й адекватно оцінювати вплив на нього своїх звичок.
Таким чином, члени нашої організації, Лілія Корнет і Сторчак Марина, підготували для студентів другого курсу за спеціальністю “Туристичне обслуговування ” цікаву лекцію: “Корисні звички як невід’ємна частина здорового способу життя. Негативний вплив шкідливих звичок”.

На жаль, шкідливі звички формуються набагато швидше, ніж корисні. А от позбуватися їх зазвичай дуже важко. Зате, сформувавши в собі за допомогою сили волі такі корисні звички, як бути завжди охайним, ввічливим, чесним, наполегливим у навчанні, дбати про своє здоров’я, студенти побудують надійний заслін шкідливим звичкам.

Ми впевнені, що після нашої лекції студенти будуть мати тільки корисні звички для формування свідомості успішного здорового громадянина України!!!