Лекція “Культура спілкування як основа взаємодії між людьми”

Як чудово, коли навколо з’являються перші квіти, коли вже насправді відчувається довгоочікуваний присмак весни,а сонячні промені зігрівають наші серця….А ще краще, коли знаходишся в аудиторії Київського технікуму готельного господарства і безпосередньо можеш відчувати позитивний енергетичний потік від наших найулюбленіших студентів :)))

Нашим лекторам, Лілії Корнет і Марині Сторчак, сьогоднішній день запам’ятався як теплий і продуктивний,а також як надзвичайно позитивний, оскільки вони завітали вже до рідних стін КТГГ. Нас вітали студенти, які дарували нам чудові посмішки та ділилися своїми почуттями:)

Сьогодні було надзвичайно приємно бачити зацікавлені обличчя 12 групи “Ресторанного обслуговування”, оскільки тематика лекції була надзвичайно актуальною: “Культура спілкування як основа взаємодії між людьми”.

Саме глибинні соціальні перетворення в Україні зумовлюють серйозні зміни у світогляді та культурному житті людей.
Активно зростаючий інтерес до проблем внутрішнього світу особистості зумовлений, з одного боку, кризою громадської самос­відомості, ускладненням життєдіяльності людини, а з іншого – підвищенням ролі суб’єктивного фактора, значимістю самобутньої духов­ної культури окремої особистості у загальному процесі культурот­ворчості.

Таким чином, на початку лекції наші лектори насамперед з’ясували рівень культурного розвитку кожного зі студентів, а потім відбулося активне обговорення щодо проблем культурного становлення особистості в нашій країні.

Студенти мають чітку вірну позицію, що рівень культури країни залежить від кожного громадянина. Таким чином, відповідність за безкультурність нації несе кожен і якщо хочеш підвищити рівень культури України – почни із себе – дій!!!

Друзі, ми віримо в нашу молодь!!!Культура нашої країни в наших руках!
В України є культурне майбутнє, починанаємо кожен з себе – дбаємо про культурний розвиток своєї Батьківщини!!!