Лекція на тему “Внутрішній стрижень студента. Що таке страх і як його подолати”

Друзі, хочемо поділитися з Вами приємними емоціями: сьогодні члени нашої громадської організації “Українська Громадська Рада” Лілія Корнет і Марина Сторчак провели надзвичайно цікаву лекцію “Внутрішній стрижень студента. Що таке страх і як його подолати”. Заняття було проведено з метою підвищення впевненості у собі кожного студента 24 групи спеціальності “Готельного обслуговування” Київського технікума готельного господарства.

На початку лекції було зроблено тестування щодо визначення ступеня впевненості. На жаль, висновки не дуже гарні- студенти мають середній ступінь впевненості у собі. Після тесту наші професійні тренери розповіли про формування і особливості страхів, дали конструктивні поради кожному зі студентів щодо підвищенгя рівня самооцінки і подолання страхів та невпевненості у собі.

Хочемо звернутися до батьків і викладачів: допомагайте нашим дітям, студентам сформувати в собі впевнену, морально стабільну та сильну особистість!!!