Лекція в Київському технікумі готельного господарства на тему: “Поради щодо набуття впевненостi в собi”

Проводити розвиваючи лекції, давати поради та навчати студентів вже стало доброю традицією нашої команди #УГР. Сьогодні відбулася чергова лекція в Київському технікумі готельного господарства на тему: “Поради щодо набуття впевненостi в собi”. Спершу наші професійні лектори Лілія Корнет і Віталій Воробей провели тестове завдання на визначення рівня впевненості у собі, а після дали теоретичні поради, як стати більш впевненою людиною. Адже впевненість у собі – це дуже важлива риса в житті кожної людини, з якою не народжуються, а яку набувають. І виконуючи настанови наших тренерів та розвиваючи свої здібності, у студентів є всі шанси досягнути успіху у житті, чого ми їм дуже бажаємо!