Майже 1/3 українців хотіли б працювати 4 дні на тиждень

Український бізнес не готовий до 4-денного робочого тижня, але українці хочуть працювати за таким графіком. Про це свідчать дані опитування, проведеного рекрутинговим порталом HeadHunter Ukraine в серпні 2018 року.

У опитуванні взяли участь 680 респондентів з усієї України.

82% учасників опитування зазначили, що працюють за 5-денним графіком. Тільки 2% працюють 4 дні на тиждень, а 6% працюють в режимі шестидневки.

41% опитаних розповіли, що хотіли б самі регулювати свій робочий графік – розкіш, якою володіють 3% опитаних. Для 25% опитаних «п’ятиденка» – ідеальний варіант.

Результати дослідження

Прихильники звичної 5-денного робочого тижня вважають, що такий графік дисциплінує і зручний для комунікації з клієнтами, так як більшість компаній працюють 5 днів на тиждень.

Респондентів, які хотіли б перейти на 4-денний робочий тиждень, більше, ніж прибічників традиційного корпоративного устрою – 30%. На їх думку, такий графік – ідеальне співвідношення роботи та дозвілля. Третій вихідний дозволяє відвідати державні інстанції, які працюють 5 днів, приділити час вирішення особистих питань, відпочити і відновити сили, що дозволило б їм працювати більш ефективно чотири дні.

0,7% опитаних висловилися за 6-денний робочий тиждень, тому що через велике навантаження не встигають виконувати всі завдання.

Ті ж, хто хоче самостійно регулювати свій робочий графік (41%), говорять, що плюси такого формату – це можна самостійно вирішувати, коли працювати, а коли вирішувати особисті питання.

Матеріал: https://www.the-village.com.ua/village/city/city-news/276461-mayzhe-tretina-ukrayintsiv-hotili-b-pratsyuvati-4-dni-na-tizhden-opituvannya

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *