Мешканці Прилук долучилися до акції “Здоров’я для всіх”

Прилуцьке медичне училище – заклад, який має славетну історію,а також креативний, ініціативний викладацький та студентський колектив, відкритий до співпраці та командної роботи.

Сьогодні прилучани мали нагоду долучитись до спільної акції Прилуцького медичного училища та ГО “Українська Громадська Рада” (Молодіжний центр) “Здоров’я для всіх”. Активісти медучилища та Молодіжного центру зібрались в центральній частині міста, щоб закликати людей стежити за своїм фізичним станом, адже ніхто не подбає про ваше здоров’я, поки це не зробите ви!

Студенти-медики вимірювали тиск, об’єм легенів, навчали всіх бажаючих надавати першу медичну допомогу, ділились інформацією про здоровий спосіб життя. Прилучани із задоволенням взяли участь в акції, адже не всі мають можливість виміряти тиск вдома. Перехожі активно долучались до процесу накладання джгутів, тренувались виконувати штучну вентиляцію легень на манекені. Прилучани дякували організаторам та висловили побажання частіше проводити подібні акції в різних локаціях, не тільки в центральній частині міста. Що ж, візьмемо на замітку!

Дякуємо педагогічному колективу медучилища за відкритість, щирість та активність, а майбутнім медикам – за професіоналізм та відповідальність в такому юному віці!

Далі буде, адже #ЗдоровимБутиМодно !