Ми відкрили тренажерну залу у Прилуцькій ДЮСШ

Сьогодні при підтримці ГО “Українська громадська рада” відбулася значна подія в Прилуцькій ДЮСШ – відкриття тренажерного залу!

Відкриття спортивного залу стало можливим завдяки підтримці ГО “Українська громадська рада” та реалізації програми “Спортивні проекти”.

В останні час наша команда успішно реалізує програми і проекти, спрямовані на організацію якісного дозвілля та відпочинку дітей, на залучення населення, особливо дітей і молоді, до занять спортом та здорового способу життя. Все це робиться насамперед для підростаючого покоління, а значить, для нашого майбутнього. І сьогодні нам особливо важливо бути об’єднаними, солідарними, відповідальними за долю нашої батьківщини і всієї країни.

Після урочистого відкриття усі бажаючі змогли відвідати спортивний зал і познайомитися з умовами, створеними для занять фізичною культурою і спортом.