МІСЬКА ВЛАДА ЗНОВУ ПРОТИ!

Прилуки ДЮСШ – гордість міста та регіону. Вихованці ДЮСШ неодноразово ставали призерами престижних змагань та з року в рік прославляють Прилуки в Україні та за її межами. Процес становлення спортсменів – заслуга тренерського колективу та адміністрації закладу. Зокрема і директора ДЮСШ Сергій Маценко, який постійно дбає про заклад, покращуючи матеріально-технічну базу, залучаючи спонсорську допомогу та титанічні власні зусилля для того, щоб школа процвітала.

За останніх три роки в ДЮСШ відкрито відділення з дівочого футболу, проведено безліч ремонтних робіт та благоустрій території (до речі, центральне футбольне поле стадіону входить в трійку найкращих по Чернігівській області), встановлено дитячий майданчик, за підтримки ГО “Українська Громадська Рада” зроблено капітальний ремонт тренажерного залу та ремонт трибун.

Цей список можна продовжувати дуже довго. Але керівництву міста здається, що цієї роботи недостатньо. Крісло під «незручним» для влади директором захиталось. Вже навіть і інша кандидатура на посаду директора з’явилась… Це стає тенденцією в місті – прибирати директорів, які дійсно на своєму місці, які щиро вболівають за свій заклад і докладають неймовірних зусиль, щоб діти мали можливості і технічну базу для всебічного розвитку та досягнень. Так, це досить зручно – мати в державному закладі директора-кума або однопартійця, брата, свата і т.д.

Може, досить?! Досить розставляти по місту своїх пішаків, цим самим позбавляючи справи душі людей, які не заслуговують такого ставлення! Команда ГО “Українська Громадська Рада” щиро вболіває за Маценка Сергія Володимировича! Ми віримо, що справедливість все – таки переможе і наші діти будуть навчатись в найкращій спортивній школі із досвіченим, мудрим та чесним керівником!

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *