Сьогоднішній день для нашої організації “Українська громадська рада” відзначився яскравою подією: ми прийняли активну участь в конкурсі “Містер і студентська красуня 2016 року Київського технікуму готельного господарства” в якості членів жюрі:

• Віталій Воробей та Віталій Халецький – оцінювали дівчат;
  • Лілія Корнет і Марина Сторчак – оцінювали хлопців.

Конкурс складався з чьотирьох етапів: знайомство з учасниками, візитна картка, власний образ і вечірнє дефіле. Хотілося б відмітити високий рівень підготовки учасників і організації: сучасна музична апаратура та відеосупроводження, яскраві образи студентів, чудова аудиторія тощо.
Слід відзначити, що значну увагу наші члени жюрі щодо визначення переможців звертали не тільки на зовнішню красу учасників, але й на їх внутрішні якості: впевненість в собі, рівень підготовки та відкритість до аудиторії, а особливо на “справжність особистості”.

Повідомляємо, що переможцями стали:

Анна Мацан – Студентська красуня,
Єгор Єрмаков – Містером.
Також хотілося б відмітити переможців он-лайн голосування – Юлію Тунік і Назара Беркуна – вони отримали приз глядацьких симпатій.

Дуже приємною несподіванкою для кожного з учасників стали інші номінації конкурсу: місс і містер елегантність, артистичність, романтичність тощо.

Звичайно і наша організація підготувала приємні подарунки для переможців: сертифікати на відвідування RB cafe :)))

#УГР висловлює щиру подяку всьому керівному складу Київського технікуму готельного господарства, а особливо Денисовій Олені Миколаївні, заступнику директора з виховної роботи, за високу ступінь довіри до нашого колективу і подякувати за гостинність!!!