“Мистецькі барви 2018”: У Прилуках відбулась церемонія нагородження лауреатів XVII міжнародного молодіжного фестивалю

4 лютого в Прилуцькому МБК відбулась церемонія нагородження лауреатів XVII міжнародного молодіжного фестивалю “Мистецькі барви”. Команда ГО “Українська Громадська Рада” другий рік поспіль приготувала подарунки для талановитих конкурсантів: солодощі, книги, настільні ігри, навушники та інші приємні заохочувальні та корисні призи.

Активісти ГО “Українська Громадська Рада” нагороджували лауреатів першої премії. Хвилювання учасників дещо передалось і нашій команді, адже нам випала надзвичайно відповідальна місія. Незважаючи на це, всі заслуги конкурсантів були гідно оцінені і нагородження пройшло на легкій позитивній ноті!

Бажаємо учасникам фестивалю нових творчих злетів і до зустрічі в наступному році!