«Мій батько – Захисник України»: Фотоконкурс у Каневі

З нагоди Дня захисника України у Каневі організували проведення міського фотоконкурсу «Мій батько – захисник України».

Відтак, Канівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться фотоконкурс «Мій батько –захисник України»», який присвячений до Дня захисника України. Учасниками конкурсу можуть бути члени сімей учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій, військовослужбовців.

При підведенні підсумків будуть визначені дві вікові категорії – діти та дорослі. Роботи мають відображати захисників Вітчизни в сімейному оточенні або на місці служби. Кожен учасник може надіслати не більше п’яти робіт. Журі приймає заявки до 10 жовтня 2017 року та визначає переможців.

Конкурсні фотороботи надаються у друкованому вигляді у форматі 13×18 або 15х21см (фотознімки мають бути якісні у кольоровому, або чорно – білому виконанні). Роботи подаються роздруковані (в окремих випадках в електронному вигляді), на зворотному боці яких зазначаються назва роботи та прізвище автора.П

Після завершення фотоконкурсу всі надіслані роботи будуть оформлені у міську пересувну фотовиставку, яка буде демонструватися на заходах до Дня захисника України, а надалі в міських закладах та установах. Переможці на святкуванні отримають грамоти та цінні подарунки.

Подати фотографії та отримати додаткову інформацію ви можете за адресою: вул. Шевченка,49. Деталі можна дізнатися за телефоном: 3-42-09, 3-12-22.
Посилання : http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_186488

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *