Міжнародний день шахів у Прилуках: Фотозвіт

За підтримки Українська громадська рада та фонду Артема Рожка сьогодні у м. Прилуки відбувся міжобласний командний турнір з шахів присвячений Міжнародному дню шахів. Шахісти з Київської, Чернігівської, Сумської та Полтавської областей позмагалися за звання кращих гросмейстерів.

Тихі поєдинки зібрали 14 команд з різних населених пунктів, а саме: Прилуки – 1, Носівка, Червонозаводське, Прилуки – 2, Прилуки ДЮСШ, Згурівка, Прилуки Факел, Пирятин, Лохвиця, Ічня, Лебедин, Ніжин, Ромни, Гадяч.

Атмосфера стратегічного мислення, командна підтримка та гарний настрій весь день панували від початку до кінця змагань. По завершенню турніру були визначені переможці. Третє місце зайняла команда зі Згурівки, другими були учасники міста Ромни. Перемогли і вибороли першість шахісти з Ніжина.

Команда Українська громадська рада вітає всіх любителів та професіоналів гри в шахи з Міжнародним днем шахів.