“Молодь ініціює – влада реалізує”: Всеукраїнський форум молодіжних консультативно-дорадчих органів

14 – 15 червня член ГО “Українська Громадська Рада” Юлія Потіпака взяла участь у Всеукраїнському форумі молодіжних консультативно-дорадчих органів “Молодь ініціює – влада реалізує”, який проходив в Кропивницькому.

Подія об’єднала активну молодь (близько 135 чол.) з різних регіонів країни та представників профільних інституцій. Форум розпочався з панельної дискусії про європейський досвід участі молоді.

Демид Майорников, молодіжний делегат в Конгресі Ради місцевих та регіональних влад в Раді Європи, Olga Napiontek (Польща) із ГО по підтримці розвитку молодіжних консультативних дорадчих органів, Президент Національної молодіжної ради Мальти Michael R. Piccinino, Max Zuber з Баварської молодіжної ради ділилися досвідом діяльності в сфері молодіжної політики. Червоною ниткою в усіх виступах була теза, що тільки спільними зусиллями громади та влади можна досягти успіху. Також на заході були присутні представники Міністерства, місцеві громадські активісти та народний депутат України Констянтин Яринич.

Важливою частиною Форуму була робота в групах з таких питань як активізація молоді, ефективна робота молодіжних організацій, розвиток та підтримка каналів інформування молоді, підтримка молодіжних проектів та ініціатив, шляхи розвитку молодіжних консультативно-дорадчих органів.

Одним із завдань було проаналізувати типові положення молодіжних міських та обласних рад, а також внести свої рекомендації та доповнення, які будуть передані до Міністерства молоді та спорту України.

“НІЯКИХ РІШЕНЬ ДЛЯ МОЛОДІ БЕЗ МОЛОДІ” – ось головний меседж для влади від молоді України!