Молодіжний Центр у Прилуках оголосив про тимчасове припинення діяльності

Команда УГР ніколи не виносить “труднощі з сім`ї” на загал. Ми звикли приймати виклики та долати їх самотужки.

Але не цього разу… Учасникам та деяким керівникам Молодіжного центру міста Прилуки запропонувала “співпрацю” політична сила Соціальна Справедливість м.Чернігів. Цікаво, що у Прилуках вони з’явилися саме у розпалі політичних ігор. На жаль, частина нашої команди, якій ми цілком довіряли та підтримували, прийняла пропозицію про співпрацю, тим самим знецінивши все, що власними силами будувалося та створювалося протягом майже двох років.
Анна Арсененко Tatiana Suslo Марьяна Москалец
Громадська організація “Українська Громадська Рада” та 50% кураторів МЦ м.Прилуки не бажають брати участь у брудних іграх, які зараз проводять політичні партії!

Через це ми вимушені тимчасово припинити функціонування МЦ, адже наша мета – сприяти розвитку та становленню творчої та активної молоді, а не втягнення їх до політичних ігор (або використання їх у політичних цілях)!

Молодіжний центр перезавантажується, ми з новими ідеями та новою аполітичною командою стартуємо з весни з новими цікавими проектами!

До уваги молоді: якщо ви бажаєте продовжувати свою діяльність, маєте цікаві проекти, ми відкриті до співпраці!

Напрямок “Соціально-психологічний театр” (керівник Малярова Катя) продовжує свою роботу.
Екатерина Малярова Джонни Косс
Якщо маєте бажання працювати поза політикою – пишіть нам!