“Мрії здійснюються”: У Прилуках відбудеться всеукраїнський дитячий фестиваль до Дня Захисту Дітей

Спеціально до Дня Захисту Дітей ГО “Українська Громадська Рада” та творча спільна організація організовують чергове свято для хлопчиків та дівчаток – “Мрії Здійснюються “.

Для юних учасників та батьків заходу буде організовано розважальну програму, майстер-класи з аква-гриму та виробів з повітряних кульок. Дітлахи  будуть мати можливість взяти участь у конкурсах та цікавих іграх. Окрім того, усі бажаючі зможуть переглянути виставку малюнків майбутніх митців. Організатори впевнені, що на святі буде відбуватися чарівне свято веселих дитячих усмішок та чудового настрою.

Свято відбудеться 1 червня у центральній площі Прилук .
Що ж ми підготували для вас і ваших діток? На святі буде встановлена ​​фотозона, буде працювати два талановитих фотографа Юля Коломієць та В’ячеслав Лисянський.
Ми проведемо чотири класснючих майстер-класи. Це найкращі та найбільш вдалі МК, які проводили за останній рік. Ми будемо декорувати “солодкі” баночки, робити паперові квіточки з цукерками, розмальовувати глазур’ю імбирні пряники. Знаєте що саме круте? Те, що в цьому році ще більше дітей зможе взяти участь в МК, ніж у минулому. Цього разу ми підготували матеріали на 50 дітей в кожному! в кожному МК!
І ще один крутий МК – це МК з живопису! Професійні педагоги художньої школи-студії Олени Чайки проведуть цей МК для 30 дітей.
До нас приїде професійна команда аніматорів “Лімпопо”. Ігри, конкурси, флешмоби, хімічне шоу. І яскраве завершення свята – шоу куль!

Це все та ще багато іншого (нехай залишиться невеликим сюрпризом) чекає вас на дитячому святі “Мрії здійснюються” 1 червня.
Усіх чекаємо) а я чекаю заявки на привітання діток, які народилися в цей класний день!