“…На побачення з долею”: Прилуцька письменниця презентувала нову книгу

16 травня команда ГО “Українська Громадська Рада” завітала на зустріч з талановитою та щирою письменницею Надія Мариноха-Стеценко в надзвичайно важливий день – презентацію книги “…На побачення з долею”.

Як говорить авторка, книга створювалась досить довго, записи “в шухляді” чекали моменту виходу в широке читацьке коло. Ця подія відбулась завдяки підтримці Юлії Капран, яка побачила величезний талант та потенціал Надії, і допомогла надрукувати книгу, щобприлучани скоріше могли познайомитись з новим ім’ям на творчій ниві рідного краю.

Знайомились з книгою Надії в піднесеній атмосфері, яку створили гості Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти. Молодь підготувала власну інтепретацію уривків з книги, також для гостей лунали пісні та жива музика.

Щиро віримо в те, що наша земля безмежно багата талантами, які потребують підтримки! Тож бажаємо кожному розвивати свою творчість, яка обов’язково знайде відгук у наших серцях!