На Сумщині більше 80 АТОвців отримали 3,5 млн грн матеріальної допомоги

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, цьогоріч матеріальну допомогу, передбачену обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки, отримали 14 сімей загиблих бійців та 83 поранених при виконанні службового обов’язку під час АТО, повідомляють на сайті Сумської ОДА.

«Усього з початку цього року надано допомогу 14 сім’ям загиблих та 83 пораненим при виконанні службового обов’язку під час АТО на загальну суму 3,5 млн. гривень, 14 сімей отримали допомогу на поліпшення матеріально-побутових умов проживання сім’ям загиблих на суму 385,3 тис. гривень», – повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

За її словами, лише на останньому засіданні комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час АТО, було вирішено надати матеріальну допомогу дев’яти заявникам. Вісім із них – постраждалі при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції, і одна заява надійшла від сім׳ї загиблого учасника АТО.

Посилання: http://romny.online/na-sumshchyni-bilshe-80-atovciv-abo-yih-simey-otrymaly-35-mln-grn-materialnoyi-dopomogy