Нагородження переможців міського конкурсу “Учень року-2016”

За сприянням “Української громадської ради” 21 квітня відбудеться нагородження переможців міського конкурсу “Учень року-2016”.

Конкурс найкращих учнів міста чотирнадцятий рік поспіль організовує відділ освіти виконавчого комітету Роменської міської ради. З 2013 року координатором конкурсу є Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді.

Традиційно Конкурс «Учень року» проводиться з лютого по квітень в трьох номінаціях («Інтелектуал року», «Творча особистість року» та «Спортсмен року») в 3 етапи: оцінювання досягнень конкурсантів, «Інтелектуальний марафон» (комп’ютерне тестування) та написання та захист науково-дослідницьких робіт (для інтелектуалів), майстер-класи (для творчої молоді), виконання спортивних нормативів (для спортсменів).
На І етапі номінації оцінювались досягнення конкурсантів у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, турнірах, олімпіадах, творчих фестивалях та концертах, спортивних змаганнях відповідно до номінацій.

ІІ етап – інтелектуальний турнір. Учасникам запропонували пройти комп’ютерне тестування щодо виявлення рівня знань згідно із заявленою номінацією, яке складалося з питань з різних галузей.
На ІІІ етапі учасники продемонструвати вміння на практиці застосовувати свої знання та навички. Учасники конкурсу у номінації «Інтелектуал року» писали та захищали наукові роботи. Конкурсанти у номінації «Творча особистість року» демонстрували свої таланти у вокальному та декламаторському жанрі. Учасники у номінації «Спортсмен року» здавали спортивні нормативи.