“Нас об’єднали європейські цінності та любов до України”

10 травня в Сухополов’янській школі урочисто зустріли друзів – педагогів та дітей з міст Бартошице та Гурово-Іловацьке (Республіка Польща).

#До привітань польської делегації долучились учні школи, представники місцевої влади. Серед почесних гостей – команда ГО “Українська Громадська Рада”.
За фінансової підтримки УГР школярі двічі мали змогу відвідати Бартошицьку школу #8 з українською мовою навчання.

#Неймовірний концерт, сповнений патріотизмом та любов’ю до неньки-України, нікого не залишив байдужим!

Після дружнього та теплого прийому в школі активісти українсько-польського обміну завітали до Молодіжного центру, щоб ближче познайомитись з учасниками ГО УГР та діяльністю закладу МЦ м.Прилуки.

#Молодь була в захваті від креативного приміщення МЦ, адже в кожній деталі відчувається, що все зроблено з любов’ю! Також школярі ознайомились з напрямами діяльності та проектами, які ми встигли реалізувати за півроку роботи.

Приємно спілкуватися с поляками, які всім серцем вболівають за Україну та вільно володіють нашою рідною мовою!

Сухополов‘янська школа – приклад активності та цілеспрямованості для багатьох освітніх закладів!