“Нас об’єднали європейські цінності та любов до України”

16 березня в рамках спільного проекту “Нас об’єднали європейські цінності та любов до України” найактивніші члени шкільного євроклубу “Єдність” Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів за підтримки громадської організації ГО “Українська Громадська Рада” завітали на День народження євроклубу “Євросвіт” Горбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Куликівського району Чернігівської області. В ході зустрічі євроклубівці розповіли про свою роботу, презентували реалізовані проекти.

Учні-члени єврокулубу “Єдність” ознайомили з результатами реалізації міжнародного освітнього проекту “ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ ОБ’ЄДНУЮТЬ: ВИВЧАЄМО, ПАМ’ЯТАЄМО, ДІЄМО РАЗОМ”, про поїздки до Польщі і українсько-польські молодіжні обміни, про співпрацю з ГО “Українська Громадська Рада”.

Представники шкільних європейських клубів Чернігівщини, місцевої влади Куликівського району зацікавилися співпрацею з ШЄК “Єдність”, активною діяльністю “Українська громадська рада”, як організації, що підтримує молодь, залучає її до реалізації освітніх і соціальних проектів, прагне позитивних змін в державі.

Висловлюємо подяку членам євроклубу “Євросвіт” та колективу Горбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за гостинність, тверду громадянську позицію і за сприяння поширення європейських цінностей серед молоді і всієї громади!