Онлайн: У Києві почався військовий парад до Дня Незалежності України

У Києві почався військовий парад до Дня Незалежності України. Залучать 4500 військових та 250 одиниць військової техніки.

На параді презентують нові зразки української військової техніки, планують проліт авіації. Вперше планують показати на параді український транспортний літак Ан-178 та американські ракетні комплекси Javelin.

Вперше у параді візьмуть участь жінки-військові.

На святкові заходи 24 серпня у Києві в міському бюджеті передбачено 200 тисяч гривень, з них витратять 187 тисяч.

«За результатами проведеної процедури електронної закупівлі на торговельному майданчику платформи ProZorro сума витрат становитиме 187 тисяч гривень», – відповіли в КМДА на запит «Громадського».

Кошти витратять на церемонію покладання квітів до пам’ятників Шевченку та Грушевському, а також на заходи під будівлею міської адміністрації на Хрещатику.

Зокрема, на 25 тисяч гривень придбали 1077 букетів, а на музичний супровід церемонії витратять 61 тисячу гривень. Гратиме у парку «Перемога» під час урочистостей оркестр Державної прикордонної служби.

Вперше військові використовуватимуть нове вітання українських збройних сил «Слава Україні! Героям Слава!».

Генеральна репетиція параду до Дня Незалежності, 22 серпня 2018 року / Михайло Палінчак для Адміністрації України
Також пошукова система Google присвятила дудл до Дня Незалежності України. У логотипі використані відтінки синього і жовтого кольорів прапора України.

Якщо навести курсор на логотип, то можна прочитати напис: «З днем незалежності України».

Автором нового дудла до Дня Незалежності став український художник Сергій Майдуков, зазначає прес-служба Google.

Посилання: https://www.the-village.com.ua/village/city/city-news/275577-skilki-vitratit-kiyivska-vlada-na-svyatkuvannya-dnya-nezalezhnosti