У Києві просто неба відкрили перший в Україні парк корупції. Для цього на території ботанічного саду створили унікальну пневматичну конструкцію. Десять повітряних сфер розташували у вигляді ящірки. Там відвідувачі дізнаються секрети корупційних схем та можуть спробувати себе у ролі хабарника. Деталі розповість наш кореспондент Іван Петричак.
Перший в Україні парк корупції відкрили за сприяння представників ЄС. Томас Фрилесен, представник делегації ЄС в Україні, розповів: “Ми проводимо компанію обізнаності, інформуючи суспільство та проводячи різноманітні кампанії. Тому що обізнаність серед населення – дуже важливий крок у протидії з корупцією”.

Ініціатори створення парку сподіваються, що згодом темпи оновлення експонатів зменшаться, а в Україні з’явиться ще один антикорупційний механізм.

Куратор проекту Ярослава Гресь каже: “В цьому проекті ми агітуємо за створення вищого Антикорупційного суду. І ми дуже сподіваємося що протягом роботи цього проекту закон у ВР буде прийнято і суд створено. Ми всі знаємо що Україна в очікуванні цієї події”.

Останній зал організатори назвали “Омріяна країна”. Там можна побачити, якою є Україна без корупції. Квиток до парку коштує 50 гривень. Усі зібрані кошти підуть на розвиток ботанічного саду.

Фото: http://news.liga.net/politics/photo/v-kieve-otkrylsya-park-korruptsii