Подорож у польську казку

Команда ГО “Українська громадська рада” вже не перший рік співпрацює зі школами у м.Прилуки та Прилуцькому районі. Ми радо підтримуємо усі починання та щирі ініціативи учнівської молоді. Цього разу ГО “Українська Громадська Рада” допомогла учням Сухополов’янська загальноосвітня школа Чернігівської області здійснити мрію та стати учасниками польсько-українського обміну учнів 2017.

✍️Педагогічний колектив навчального закладу відгукнувся на запрошення польської початкової школи № 8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в м. Бартошицях у Вармінсько-Мазурському воєводстві. 21 листопада 2017 р. одинадцять учнів 6-11 класів Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІ ст. вирушили до Польщі для реалізації спільного міжнародного польсько-українського культурно-освітнього проекту “Українська і польська культура нам не є чужими”.

Візит розпочався із знайомства з історією та сучасністю столиці Польщі – Варшави. Школярі також дізналися про діяльність української громади як у Варшаві, так і по всій Польщі.
👏Реалізація подібних проектів є надзвичайно важливою у наш час, адже розвиток розумового та культурного потенціалу молоді є запорукою вільної та процвітаючої України! Молодь – це не майбутнє, це наше сьогодення! ❤️

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *