У Прилуках відбулася зустріч зі студентами гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка

8 грудня на базі Прилуцької районної бібліотеки відбулась зустріч команди ГО «Українська громадська рада» із студентським активом Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка. В легкій та невимушеній обстановці студенти обговорювали молодіжну політику в Україні та в місті, зокрема із головою правління ГО «Українська громадська рада» Юлією Капран. Також учасники зустрічі переглянули фото та відеоматеріали про відкриття та роботу Молодіжного центру в м. Прилуки. «Молодь – це наше сьогодення, тому ми збираємо активних людей, які відчувають в собі потенціал та невичерпний ентузіазм для впровадження активної молодіжної політики. Нас почують, якщо ми відкрито будемо говорити про свої потреби», – зазначила Юлія Капран. В ході бесіди студенти зізналися, що досить обережно ставляться до будь-яких нововведень, але нам вдалося переконати їх в тому, що Молодіжний центр – це новий формат сучасного молодіжного осередку, де вирує життя та атмосфера конструктивного спілкування, це територія для неформальної освіти та стартовий майданчик для втілення різних громадських проектів.

Активісти педколеджу щиро зацікавились та обрали ті напрямки, які із задоволенням відвідають найближчим часом.