Порошенко проти Зеленського: де дивитися прямий ефір дебатів

Національна суспільна телерадіокомпанія України транслюватиме дебати на НСК «Олімпійський» та у студії телеканалу «UA:Суспільне», написала у продюсерка ток-шоу «Зворотний відлік» Тетяна Кисельчук.

Дебати можна буде дивитися у YouTube та Facebook з 19:00.

Компанія готує п’ять годин прямого ефіру на «UA: Перший», «UA: Культура», «Українському радіо» та регіональних філіях.

ПРОГРАМА ТРАНСЛЯЦІЇ:

• 19:00 – 20:00 – трансляція зі стадіону «Олімпійський» з трьома групами кореспондентів;
  • 21:00 – 22:00 – теледебати між кандидатами у президенти (із сурдоперекладом).

Раніше ЦВК дозволила відкласти початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським на телеканалі «UA:Суспільне» – з 20:00 на 21:00.

Проте представник Сергій Кальченко розповів, що Зеленський не збирається приходити на дебати у студії телеканалу, пише РБК-Україна.