«ПРАГНЕМО ЗМІН!»: Роменських педагогів запрошують на курс лекцій

Сьогодні світ розвивається настільки швидко, що багатьом із нас встигнути в цій круговерті подій здається нереальним. Уявіть, наскільки беззахисними є наші діти! А хто може їм допомогти? Тільки той, хто сам достатньою мірою володіє знаннями про цей новий світ, приймає все нове і сам здатний змінитися. Це – Новий учитель.
Тому ми вирішили допомогти сучасному агенту змін не загубитися у вирії подій, здобувати нові знання та завжди «бути на хвилі».

ГО “Українська Громадська Рада”, методичний кабінет відділу освіти Роменської міської ради та ГО «Патріоти Роменщини» розпочинають спільний проект «ПРАГНЕМО ЗМІН!», у рамках якого для педагогів нашого міста відбудуться лекції, тренінги, зустрічі-спілкування з цікавими людьми.

І це не тільки отримання нових знань, а й можливість спілкуватися з колегами, які активно навчаються, а також дізнатися про нові джерела інформації й способи самоосвіти.