Вчора наші представники ГО УГР Юлія Пінчук, Олександр Пашко, Віталій Халецький разом з нашим головою в м. Ромни Андрієм Тихим, їздили в гості до діточок. Представники ГО УГР відвідали Сумську обласну гімназію-інтернат для особливо обдарованих дітей. Тут зібрані разом всі самі розумні дітки Сумської області. Майбутня еліта Української нації. Діткам з гімназії-інтернату, як і всім діткам на світі потрібно багато чого, і тому наші представники приїхали до них в гості не пустими руками.

Школярикам подарували потрібні для їх всебічного розвитку речі. Це і лижі для занять спортом взимку, та м’ячі баскетбольні з сітками ну і звичайно ж багато солодощів. Для них було дуже великою радістю отримати подарунки. В свою чергу вони в знак подяки провели святковий концерт та порадували дорогих гостей чудовими малюнками. Дітки й дійсно дуже талановиті.

Команда ГОУГР обіцяє і надалі робити все можливе, щоб дарувати щастя всім маленьким Українцям!