Прес-конференція з нагоди участі наших спортсменів з Донецька на Чемпіонаті Світі з Хортингу у Польщі

21.09.2015р. пройшла прес-конференція з приводу виступу Донецької команди на Чемпіонаті Світу з Хортингу серед кадетів і кадеток, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок у розділі «Двобій», який відбудеться 24-27 вересня 2015 року у Польщі, в м. Кендзежин-Козле, вул. Мостова, 1А, спортивний комплекс «Азоти».

У 2015 році збірна команда Донецької області з Хортингу посіла 1 місце у командному заліку на Чемпіонаті України, за результатом чого 16 спортсменів увійшли у склад збірної команди України, На даний час до виступу на Чемпіонаті Світу готові 12 спортсменів, які є членами Збірної України з Хортингу від ДОО “УФХ”, вікова категорія яких складає від 14 до 21 років. Окрім України, будуть брати участь у чемпіонаті збірні таких країн, як: Польща, Словаччина, Білорусія, Узбекистан, Угорщина, Румунія, Ізраїль.
Даний захід є  надзвичайною подією не тільки для спортсменів, суддів та представників Федерації, але й для всіх українців.

Хортинг – це повно контактний комплексний вид бойового мистецтва, народжений в Україні, який базується на принципах спортивної підготовки, як багаторічний, спеціально організований навчально-тренувальний процес всебічного розвитку, навчання та морально-етичного виховання спортсменів, навіть його назва має історичну основу пов’язану із Козацтвом, а саме з Україною.

В конференції приймали участь:
Голова УГР – Капран Юлія Олександрівна
Куратор спортивних проектів – Шукурова Марина Олександрівна
Тренер, Президент Донецького обласного осередку УФХ -Карпук Андрій Миколайович
Голова Президії УФХ – Єрьоменко Едуард Анатолійович.
Провідний спеціаліст Департаменту Освіти та Науки молоді та спорту КМДА – Середа Олег

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *