Прилуччан запрошують на вечір пам’яті Майкла Джексона

29 серпня, легендарному співаку і автору пісень Майклу Джексону виповнилося б 60.

Чекаємо всіх поціновувачів творчості Майкла Джексона сьогодні в Молодіжному центрі!

Вибирати кращі пісні з музичної спадщини Майкла Джексона – марна трата часу. Але ми постаралися зібрати найбільш знакові його кліпи.

Thriller (1982)

Альбом “Thriller” увійшов в історію як найбільш продавана платівка в світі. Танець з кліпа й досі вважається одним з найбільш часто повторюваних. Завдяки неймовірній популярності альбому Майкл Джексон став першим чорношкірим виконавцем, чиї кліпи потрапили в постійну ротацію каналу MTV.

Billie Jean (1983)

Ролик став першим кліпом чорношкірого співака, що потрапив у гарячу ротацію MTV. Майкл Джексон хотів розповісти в кліпі історію: за сюжетом він іде містом, а за ним всюди слідом іде папараці. Джексон заходить в номер готелю і лягає на ліжко тієї самої Біллі Джин. У той момент, коли фотограф робить знімок, співак зникає, а папараці забирає поліція. Режисер зізнався, що хотів зняти під цю пісню щось магічне, і в якості натхнення взяв історію царя Мідаса – натяк на це ми бачимо в плитці, що світиться під ногами Майкла Джексона.

Bad (1987)

Кліп на композицію “Bad” з однойменного альбому вийшов в серпні 1987 року. Ролик зняв сам Мартін Скорсезе! Він також випустив 18-хвилинний короткометражний фільм з тим же сюжетом, і його бюджет склав 2 200 000 млн доларів. У цьому фільмі зіграв тоді ще нікому не відомий актор, майбутня зірка стрічки “Час пік” Уеслі Снайпс.

Smooth Criminal (1988)

Спочатку Майкл Джексон хотів випустити кліп у жанрі вестерну, але пізніше зробив вибір на користь гангстерського відео. Саме цей ролик ліг в основу фільму “Moonwalk”, який вийшов пізніше. У кліпі співак носить білий костюм і капелюх.

Black or White (1991)

У цьому антирасистському кліпі разом з Майклом Джексоном знімалися Маколей Калкін, Тесс Харпер і Джордж Вендт. А в фіналі розширеної версії з’являються навіть Барт і Гомер Сімпсони. У цьому відео на 6-й хвилині використовується прийом “перетворення” однієї особи в іншу (актор, знятий крупним планом по плечі, повертає голову в сторону або вниз, і ось – ми вже бачимо абсолютно іншу особу і так далі). Цей прийом став культовим і навіть через стільки років його цитують і пародіюють режисер і коміки всього світу.

You Are Not Alone (1995)

У цьому музичному ролику Майкл Джексон вперше з’явився оголеним. Ролик знаменний тим, що в ньому він знявся зі своєю першою дружиною – Лізою Марією Преслі, дочкою Елвіса Преслі.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *