Прилуцька міська бібліотека для дітей святкує ювілей

8 листопада в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. П.Білецького-Носенка відбулись урочистості з нагоди 95-річчя закладу. Працівники згадували історію, з гордістю говорили про здобутки на святі з цікавою назвою «Фабрика бібліотечних талантів». Крім здобутків минулих років, бібліотеці є чим пишатися і нині. Завдяки проекту «Громадський бюджет» заклад виграв кошти для відкриття бібліокінозалу «Крекс, пекс, фекс».

З привітальними словами до ювілярів звернулись заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко, начальник відділу культури і туризму міської ради Катерина Мовчан та головний спеціаліст Юлія Семеніченко. Серед гостей були колеги з інших бібліотек міста, депутати, сім’ї читачів. З вітальним словом до присутніх також звернулась Юлія Потіпака, представник ГО «Українська громадська рада» , яка побажала закладу процвітання, натхнення та успіхів в усіх починаннях. Вся команда ГО «Українська громадська рада» приєднується до привітань з 95-м днем народження дитячої бібліотеки, бажаємо, щоб ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал і надалі стає джерелом нових знань та емоцій юних читачів. Міцного вам здоров’я, злагоди і благополуччя!