Фотозвіт: Прилуцькі матусі організували свято до дня захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

Українська громадська рада спільно з Юлия Шкурат (Yulia Shkurat)рат, Ксанка Мусиенко, Оля Кирячьок організували грандіозне свято для дітей міста Прилуки.

Аніматори, майстер- класи, аквагрим, бульбашкове шоу, флешмоби, фотозони та різноманітні конкурси не залишили без уваги жодне серце. Вперше свято такого масштабу влаштовано для прилуцької дітвори.

Сподіваємось на подальшу співпрацю з активними прилучанами. Таке святкування обов’язково стане традиційним, адже діти – це майбутнє!

Неймовірні емоції малюків, океан посмішок та веселощів перетворили 1 червня на справжню казку!

Також діти Прилуччини отримали новий літній кінотеатр