Прилуцькі школяри пройшли військово-патріотичне виховання

Українська громадська рада підтримує військово—патріотичне виховання школярів та молоді.

За співпраці з Сухополов`янською сільською радою Прилуцького району була організована зустріч з військовими. З метою продовжувати виховувати патріотизм та ознайомлювати зі Збройними силами України.

25 червня 2017 року найактивніші члени шкільного євроклубу « Єдність» Сухополов`янської загальноосвітньої школи відвідали 40 Васильківську бригаду тактичної авіації ордена Червоного прапора в Київській області, історія якої бере початок з 1940 року.

Військовослужбовці провели для школярів екскурсію, показали бойову техніки, розповіли про внесок авіації в оборону країни. Висловлюємо особливу подяку Продану Олександру Сергійовичу та всьому особовому складу бригади за захист України та внесок у військово-патріотичне виховання молоді.
Учні також мали можливість відвідати м. Київ і оглянути центральну частину міста, вшанувати Героїв Небесної Сотні.

Школярі пройнялися співчуттям та гордістю за своїх земляків,що пожертвували життям заради майбутнього своєї країни.