Привітання до свята 1 Вересня — День знань

День знань – це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантів, і, звичайно, традиційні перші уроки. Це найдовгоочікуваніший день для тих, хто вперше переступає шкільний поріг. Першого вересня всі шляхи ведуть до школи, ліцею або інституту. Новий навчальний рік завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Цієї знаменної дати для першокласників і першокурсників починається зовсім нове життя. Не менш важливою вона є і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стежину та випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які втілюватимуть отримані знання в реальному житті. В учнів інших класів теж є привід для радості, адже вони знову зустрічаються з улюбленими вчителями та шкільними товаришами.   Цей день є для всіх без вийнятку дуже хвилюючим і незабутнім. У всіх куточках нашої країни 1 вересня можна бачити велику кількість ошатно одягнених учнів, крокуючих з букетами  квітів до школи.

Хвилюванням та турботами заповнюються серця батьків, натхненням та творчим запалом – у вчителів. Навчальний заклад завжди є храмом думки, людяності  і науки, завдяки педагогам. Саме вони сприяють становленню особистостей, зміцнюють інтелектуальний та духовний потенціал нації.

Дорогі першокласники, учні і студенти! Шановні освітяни та батьки!

Українська громадська рада сердечно вітає вас з Днем знань – радісним святом кожної родини, святом надії і сподівань, з якого розпочинається новий навчальний рік.

Першовересневий дзвінок покличе нашу юнь за парти. Хтось вперше переступить шкільний поріг, а хтось продовжить навчання. Бажаємо всім цікавого і творчого життя, великих здобутків та славних перемог, впевненості в завтрашньому дні. Оволодівайте новими знаннями, щоб могли творити майбутнє своїми руками, змінювати життя на краще.

Нехай новий навчальний рік принесе вам шановні педагоги, учні, студенти, батьки, якнайповнішу реалізацію добрих намірів і життєвих планів.