Про нас

Про нас

ГО «Українська Громадська Рада» – це стартовий майданчик для формування лідерів нового покоління, покликаних перетворити Україну в правову процвітаючу державу з розвиненим громадянським суспільством, шляхом активізації та залучення молоді, здатної взяти на себе відповідальність за сьогодення і майбутнє країни.

Якою ми бачимо нашу країну

Україна – це країна патріотів з активною громадянською позицією. Це країна широких можливостей для всебічного розвитку молоді з системою підготовки інноваційного кадрового потенціалу. Тут кожна молода людина, котра володіє лідерськими здібностями і морально-духовними якостями, дотримується здорового способу життя і виявляє готовність до безперервної освіти, має можливість реалізувати свій політичний потенціал на благо народу, країни і майбутніх поколінь.

Наша місія – це формування нової справедливої політичної еліти.

Наші цінності:

Патріотизм

Ми любимо і поважаємо Україну. Ми будуємо державу на загальнолюдських цінностях заради процвітання, розвитку і благополуччя українського народу, недоторканності кордонів і цілісності нашої держави. Ми готові брати відповідальність за майбутнє України і відстоювати її інтереси.

Рівноправність

Принципами рівноправності й рівних можливостей ми керуємося всередині нашої організації і несемо ці ідеї в суспільство. Незалежно від соціального статусу, віку, національності, віросповідання та інвалідності, кожен має право на розвиток, самореалізацію та участь у прийнятті рішень, починаючи від місцевого самоврядування і до вищого законодавчого органу. Всі рішення повинні прийматися в ім’я українського народу!

Оптимізм

Ми віримо в свої сили і можливості подолати будь-які перешкоди для досягнення наших цілей. Ніякі обставини не можуть нам перешкодити. Ми команда оптимістів з позитивним мисленням.

Відкритість

Ми відкриті для людей, нових ідей і можливостей. Ми готові до партнерства і співробітництва.

Якщо ви підтримуєте місію, візію та цінності нашої організації, запрошуємо приєднатися до команди однодумців!