Команда

Команда Української Громадської Ради

Капран Юлія Олександрівна – Голова правління

E-mail: juliaradagov@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/juliakapran

Освіта – вища, Донецький інститут соціального виховання», факультет «Філологія та вікова психологія» з відзнакою. Співзасновник концертно-театрального агентства «RB group».
Займається науковою діяльністю у Фонді сприяння розвитку та впровадження новітніх технологій «Новотех». Приймає активну участь в розробках і реалізації Національно-планетарної програми «Воля-Проявляти-Світло».
Має активну громадянську позицію, приймає участь в різних соціальних програмах, в тому числі активно займається покращенням матеріально-технічної бази для шкіл-інтернатів та надає допомогу бійцям АТО. Займається організацією та проведенням освітніх проектів для молоді.

Пашко Олександр Cергійович – Президент / Керівник проектів допомоги учасникам АТО

E-mail: pashkorb@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/PashkoAleksandr

Здобуває вищу освіту у Сумському державному університеті спеціальність – «Інженер управління комп’ютерних систем».
Співзасновник концертно-театрального агентства «RB Group» та ПП «Вугілля України».
Займається науковою діяльністю в громадській організації «Новотех», проводить лекції для молоді на теми: продажі, бізнес, саморозвиток.
Приймає активну участь у розробці двигунів нового покоління. Ініціатор та координатор поїздок в зону АТО з метою надання гуманітарної допомоги.
Має активну громадянську позицію. Є автором багатьох блогів на теми політико-економічної ситуації в країні.

МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

Воробей Віталій Миколайович – Керівник напрямку Молодіжна політика

E-mail:
Facebook: https://www.facebook.com/vm.vorobey

Освіта – вища, закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство». У 2010-2011 пройшов повний курс навчання за програмою постійно діючого семінару кадрового резерву на посади державних cлужбовців V-VII категорій «Моя майбутня професія – служити народу України».
З 2014 року очолює напрямок «Молодіжна політика». Займається питаннями формуванням і вихованням молоді в Україні. Опікується процесами соціалізації дітей та молоді, складає та втілює в життя програми розвитку стосовно місця, ролі та перспектив молоді в суспільстві.
Співпрацює з державними органами, політичними партіями, соціальними інститутами, громадськими організаціями та об’єднаннями, окремими громадянами, і звичайно, з молоддю.
Має активну громадянську позицію, займається благодійністю, активно допомагає при проведенні соціальних та благодійних проектів.

Корнет Лілія Миколаївна – Керівник освітніх проектів

E-mail: radamedhelp@ukr.net
Facebook: https://www.facebook.com/AbalenskayKornet

Освіта – вища, Кременчуцький Державний Політехнічний Університет ім. Остроградського (КДПУ ім. Остроградського), спеціальність «Правознавство».
З 2014 року працює над освітніми проектами в ГО УГР, мета яких – створення умов для навчання, розвитку та самореалізації молоді, їх активна участь в процесах розвитку України; займається питаннями проходження практики молоддю для закріплення їхніх знань, здобутих в процесі навчання. Вважає, що розвиток України залежить від ефективної та плідної участі молоді в усіх процесах державотворення. Адже творчий потенціал і соціальний ресурс молоді є одним з головних важелів для побудови модернізованого суспільства.
Задіяна в соціальних програмах , націлених на надання допомоги біженцям.

Шукурова Марина Олександрівна – Керівник спортивних проектів

E-mail: radasport-gov@ukr.net
Facebook: https://www.facebook.com/Shukurova.Kapran

Навчалася в Донецькій академії мистецтва Київського університету культури.
З 2014 року є головою спортивного комітету України, кандидатом в майстри спорту України з Хортингу, почесним президентом професійного бійцівського клубу з хортингу «Чемпіон».
В ГО УГР займається спортивними проектами – підтримкою та розвитком фізичної культури та спорту, підвищенням рівня свідомого ставлення молоді до здорового способу життя, популяризацією хортингу в Україні.
Займається волонтерством, допомагає переселенцям з АТО, допомагає дітям та інвалідам – сприяє їх спортивному та здоровому розвитку.

ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО

 Халецький Віталій Миколайович – Дійсні учасники АТО

E-mail: khaletsky90@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/khaletsky90

Освіта: закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі, здобувши кваліфікацію бакалавра з товарознавства і торговельного підприємництва.
Займався науковою діяльністю з питань організації торговельних підприємств.
Приймає активну участь у організації заходів, у тому числі заходів зі збору коштів для допомоги учасникам АТО, організовує поїздки у зону АТО з метою надання гуманітарної допомоги.
Сприяє розвитку благодійних проектів у соціальній реабілітації малозабезпечених, безробітних, інвалідів, інших осіб, які потребують піклування, у наданні допомоги громадянам, які постраждали на Сході країни.

ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА

Ревуцький Костянтин Володимирович – координатор проектів

E-mail: kvrev@ukr.net
Facebook: https://www.facebook.com

Освіта вища, закінчив ВСПНПУ ім. Драгоманова, спеціалізація електромонтер.
Проходив службу в Криму в ПВМБ ЗСУ, на посаді стрілець.

В ГО УГР займається розвитком інформаційної платформи. Пошуком та залученням волонтерів, журналістів, студентів з різних регіонів України, які займаються висвітленням та поширенням важливих подій.

Займається організацією акцій та заходів, мета яких – висвітлення та вирішення суспільних проблем шляхом привернення уваги громадськості, ЗМІ та представників влади.

Коломієць Ольга Дмитрівна – створення інформаційної платформи

E-mail:
Facebook: https://www.facebook.com

Освіта – вища, Національний університет харчових технологій, отримала 2 дипломи за спеціалізаціями “Готельна і ресторанна справа” (диплом з відзнакою) та “Менеджмент організацій і адміністрування”.

З 2014 року – волонтер, приймає активну участь у соціальних проектах допомоги покинутим тваринам, а також надає соціальну допомогу дітям-сиротам, які позбавлені материнського піклування та тепла. Вважає головним обов’язком кожної людини допомагати тим, хто цього потребує.

В ГО УГР відповідає за створення інформаційної платформи – залучення партнерів, журналістів, студентів до створення та поширення правдивих новин. Відповідає за партнерські програми в області інформаційних технологій.

Чернова Катерина Віталієвна – Конкурсні проекти

E-mail: katya_sarasinska@ukr.net
Facebook: https://www.facebook.com/katya.sarasinska

Освіта вища, Київський Університет Туризму, Економіки та Права, спеціаліст з бухгалтерського обліку.
Розвиває конкурсні проекти у сфері IТ, digital, production, де молодь зможе себе проявити, чомусь навчитись та завоювати свої перші нагороди та визнання. Займається створенням умов для творчого, інтелектуального розвитку молоді та сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді; опікується розвитком міжнародного молодіжного співробітництва..
Приймає активну участь у проведенні благодійних заходів, конференцій, у залученні меценатів до розвитку молодіжних проектів в Україні.