Інформаційна платформа

Створення нового формату інформаційного поля

На сьогоднішній день Інтернет та нові технології дозволяють усім бажаючим вільно володіти та ділитися майже будь-якою інформацією. З одного боку – це дає змогу суспільству бути в курсі всього, що відбувається в світі, а з іншого боку – це велика можливість натрапити на неправдиві новини, фейк чи провокацію. Знайти надійне джерело інформації, стає дедалі важчим завдання для сучасного інтернет користувача.

Зважаючи на це, Українська громадська рада створила Інтернет платформу нового формату.

Платформа це інформаційне поле на якому користувачі можуть читати та обмінюватися тільки чесними новинами, ділитися скаргами та отримувати професійну допомогу, приймати участь у тематичних конкурсах для студентів та молоді. До наповнення платформи інформацією залучаються професійні журналісти та простий народ України.

Організація та проведення тематичних конкурсів дає змогу організації шукати нові таланти, ідеї, розвивати творчі та креативні здібності серед українських студентів та молоді, заохочувати їх до дії.

Для того, щоб боротися з корупцією, беззаконням та неправомірною діяльністю представників влади на інформаційній платформі функціонує канал скарг. На ньому розміщені реальні історії людей, які постраждали від дії українського уряду (хабарі, хамство, приниження, порушення закону чи прав людини та інше). Написати свою скаргу з історією, фото та відео матеріалами може кожен, хто потребує справедливості та допомоги. Після розміщення матеріалу до проблеми залучається журналіст, який здійснює аналіз поданих матеріалів та проводить подальше розслідування для допомоги постраждалому.

Якщо у вас є своя історія, якою ви хочете поділитися та отримати професійну допомогу і підтримку –  пишіть нам: info@radagov.com.ua

Тільки об’єднавшись і доклавши спільних зусиль ми зможемо подолати брехню,  корупцію, байдужість влади та внести рішучі зміни в сьогодення та майбутнє нашої держави.

Давай зробимо Україну кращою!