«Роби добро і говори про це»: у Прилуцькій міській бібліотеці відбувся бібліопутівник

7 грудня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка відбувся бібліопутівник «Роби добро і говори про це», присвячений Всеукраїнському дню благодійності та Міжнародному дню волонтерства. Гості бесіди, учні 7-8 класів Прилуцької ЗОШ №10, згадали значення понять «волонтер» та «благодійник», познайомились із людьми, які щодня присвячують цьому всі свої зусилля. Зокрема, на заході були присутні представник ГО «Українська громадська рада» Юлія Потіпака, волонтер Прилуцького комітету товариства «Червоного хреста» Янина Наталія Анатоліївна, голова Прилуцької спілки захисту тварин Наталія Блінова. В цікавій формі учасники бесіди розповіли про свою діяльність, про труднощі та переваги нелегкої праці волонтера, про щире бажання допомогти тим, хто найбільше цього потребує. Презентація про роботу «Українська громадська рада» та Молодіжного центру викликала зацікавленість у присутніх, адже успішний досвід реалізації молодіжних проектів говорить про наше натхнення і віру в те, що молодь є рушійною силою зростання нашої країни.

Людяність, доброта та бажання змін – ось найголовніші риси справжнього громадянина України, які ми повинні виховувати в себе та своїх дітей, щоби жити в процвітаючій державі!