Роменські дітлахи отримали подарунки до свята Миколая

Найбільша радість для батьків – бачити своїх дітей щасливими. Для цього іноді треба перетворитись на чарівника та подарувати малечі віру у дива. Напередодні дня Святого Миколая в ролі чарівників виступили активісти ГО “Українська Громадська Рада” та влаштували приємний сюрприз для вихованців Роменського центру соціальної реабілітації. Малеча отримала від команди ГО “Українська Громадська Рада” іграшки, про які писали в листах до Миколая. Особливо цікаво для дітлахів отримувати подарунки із рук казкових героїв, які завітали на свято із виставою.
‘’Можливо, для когось це просто формальна акція. Я ж власним прикладом хочу закликати всіх робити добрі справи для наших дітей’’, – говорить Олександр Пашко. Команда не зупиняється на досягнутому та чекає на листи вже до Діда Мороза, щоб знову здійснити не одну дитячу мрію. Головне завдання дорослих, щоб наші дітлахи якомога довше вірили в новорічні дива і відчували себе захищеними та щасливими.