Роменці потрапили до списку переможців обласного конкурсу «Кращий підприємець 2017 року»

В обласній філармонії пройшли урочистості, присвячені Дню підприємця. Представників ділових кіл привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Марченко, пишуть на сайті Сумської ОДА.

За його словами, за останні роки Україна зробила потужний ривок в цьому напрямку і з останніх місць у рейтингу розвитку бізнесу перемістилася в середину списку.

Відзначив т.в.о голови облдержадміністрації й те, що в цьому році Суми посіли перше місце у рейтингу «Легкість ведення бізнесу. Regional Doing Business». І велика заслуга в цьому обласної влади.

«Сьогодні ми вживаємо всіх заходів для того, щоб підприємці почували себе комфортно на території області, – говорив він. – І, як подарунок до Дня підприємця, вже 15 вересня ми виносимо на сесію обласної ради питання про внесення змін до обласної програми розвитку малого та середнього підприємництва в частині надання місцевому бізнесу компенсації відсотків за банківськими кредитами. Кошти, які ми передбачили цією програмою, стануть підґрунтям для подальшого розвитку малого бізнесу на Сумщині».

Олександр Марченко відзначив  переможців щорічного конкурсу «Кращий підприємець 2017 року». Серед них й представника Ромен: «Краще мале підприємство» у сфері обслуговування Приватне підприємство «Ромни-проект», директор – Щербина Сергій Анатолійович, місто Ромни.
Матеріал: http://romny.online/romenci-potrapyly-do-spysku-peremozhciv-oblasnogo-konkursu-krashchyy-pidpryyemec-2017-roku