Ромни запрошують молодь на стажування в місцевих органах влади

З метою ознайомлення з функціонуванням державної служби громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, Роменська районна державна адміністрація запрошує на стажування молодь, повідомляють на сайті Роменської РДА.

В апараті Роменської районної державної адміністрації та її структурних підрозділах, які не мають статусу юридичних осіб публічного права чекають на громадян України віком до 35 років, які є студентами вищих навчальних закладів (вища освіта не нижче бакалавра) або отримали вищу освіту та не перебувають на посадах державної служби, на стажування строком від одного до шести місяців на посадах державних службовців та посадах працівників, які виконують функції з обслуговування.