Щиро вітаємо нашу команду з Хортингу та її тренера Карпука Андрія Миколайовича з зайнятими призовими місцями

Українська Громадська Рада щиро вітає наших чемпіонів, які в тяжкий для країни час знайшли в собі сили і мужність доказати всьому світу, що Україна сильна держава, яка не тільки стійко тримається в очах всього Світу, а ще й породжує професійних та талановитих спортсменів!

Донецька збірна з Хортингу, завдяки своїм навичкам, наполегливості та роботі тренера, гідно представила Україну на Чемпіонаті Світу та виборола багато призових місць та нагород!

Перші місця:

Тигран Мардоян, Богдан Лексин, Денис Тищенко, Захар Люлин, Владислав Шульга, Богдан Троянів.

Другі місця:

Сергій Боговіч, Владислав Медведєв, Ігор Купліченко.

І на третіх місцях:

Іван Ананьїв і Володимир Алексейцев.

Ще раз вітаємо нашу команду та її тренера і президента Донецького обласного осередку УФХ Карпука Андрія Миколайовича! Україна вами пишається!