Що почитати на зимові свята

Скоро прийде час, коли можна відпочити на повну. В цю святкову пору є один безпрограшний варіант відпочинку – почитати книгу.

🎄Про Грінча, який украв Різдво

Це історія про злого Грінча, який вирішив вкрасти Різдво (іграшки, ялинки, смаколики) у мешканців міста Хтовіль, але його плани пішли шкереберть. Цікава віршована розповідь з вдалими ілюстраціями, яка зачарує не тільки дітей, а й дорослих.

🎄19 різдвяних історій

Для цього видання 19 сучасних українських письменників написали історії про Різдво, про те яким вони його бажать і як його відчувають. Серед них Мар’яна Савка, Богдана Матіяш, Катерина Бабкіна, Маркіян Прохасько та інші. Кожен із письменників має свій власний стиль, що робить видання різноманітним. Читач точно може знайти влучну історію, впізнати себе в ній або ж відкрити для себе Різдво по-новому.

🎄Теплі історії в конвертах

Серія “Теплих історій” знайома багатьом давно, але вона все ще не втрачає популярності: щемних щирих історій ніколи не буде забагато. Цього разу зібрано історії із листування: одкровення про багатолітнє кохання й перші несміливі освідчення, прощення, трепетну надію та мужню, стійку віру, вдячність і повагу.

🎄Думай і дій як кіт

Може здатися, що це просто весела книжечка, але це тільки на перший погляд. Насправді “Думай і дій як кіт” – це жорсткий нон-фікшн, який навчить вас жити за законами котячого світу, це довге дослідження шляху до успіху кожного кота. Чому коти не турбуються про пенсію? Чи можна їх примусити робити те, що вони не хочуть? Можливо нам треба у них повчитись?

🎄Різдвозавр

Це чудова різдвяна історія про пригоди маленького хлопчика прикутого до інвалідного візка та його друга Різдвозавра. Але хто ж такий Різдвозавр? Це справжній динозавр, який вилупився з яйця, що висидів сам Санта. Динамічно написаний текст і якісний переклад роблять видання просто неймовірним. В українській літературі не часто можна зустріти інклюзивні книги – чудово, що такі видання з’являються все частіше.

🎄Фіалки в березні

Це романтична оповідь про дівчину, що після розлучення їде до своєї бабусі на острів, оточений океаном. Там вона знайомиться із харизматичним Джеком, а потім ще й знаходить давній щоденник, який проливає світло на життя острова.

🎄Різдвяний янгол

Це машина часу, що переносить нас до засніженого гуцульського села, в дитинство Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк – авторок книжки. У “Різдвяному янголі” переплетено казкові сюжети, гуцульський дух і старовинні коляди. Це поєднання створює приємну атмосферу, в яку хочеться загорнутись як у плед. У “Різдвяному янголі” все однозначно: щастя – це вміння насолоджуватись тим, що навколо нас.