Скільки українців прийшло на вибори президента

Участь у виборах президента 31 березня взяло 63,62% УКРАЇНЦІВ станом на 20:00, тобто на момент закриття виборчих дільниць, повідомляють у Центральній виборчій комісії (ЦВК).

У ЦВК вже отримали дані 133 зі 199 виборчих округів в Україні.  За попередніми даними, найактивніше в Україні голосували у Львівській області – 68,36%, а найнижчий відсоток у Закарпатській області – 48,84%.

У Києві проголосувало 68,14% виборців, однак дані про явку на виборах ще не надали 5 виборчих округів з 13-ти.

До другого туру президентських виборів проходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко – про це свідчать попередні дані Національного екзит-полу.

Для порівняння, у 2014 році на виборах президента України явка становила 59,48 %.

Обкладинка: Громадянська мережа «Опора»