Стало відомо, які радіостанції найбільш україномовні

Найбільше українських пісень лунає на радіостанції “Країна ФМ”. Тут вони 100% українською. На другому місці з 99% “UA:Радіо Промінь”. Закриває ж ТОП-11 радіо “Мелодія”. Такий рейтинг опублікувала у своєму звіті Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Ще до ТОП-5 входять “UA:Українське радіо” (92%), “UA:Культура” (76%) та Радіо “Новое время” (61%). Ще десяток радіостанцій мають у своєму ефірі 29-38% українських пісень. Що це за станції – видно у рейтингу вище.

Також Нацрада показала рейтинг радіостанцій за кількістю україномовних програм. Тут ситуація ще краще. Утім лідери ті ж самі. Щоправда першу п’ятірку замикає не “Новое время”, а “Ретро ФМ”. Найнижчий показник (71%) у радіо “П’ятниця”, яке цієї весни оштрафували на майже 400 000 гривень за недотримання квот.

Документ: Нацрада з питань телерадіомовлення