“STARS OF TURKEY”: Активісти ГО “Українська Громадська Рада” прийняли участь в українсько-турецькому фестивалі-конкурсу талантів

12 червня 2018 в Анталії відбувся Фестиваль українських дитячих анімаційних фільмів та другий українсько-турецький фестиваль-конкурс талантів “STARS OF TURKEY”, організований за підтримки Посольства України в Турецькій Республіці. Прилуки на фестивалі-конкурсі представляла творча команда на чолі з організатором міжнародного проекту “Україна понад усе”, членом ГО “Українська Громадська Рада” Тетяною Козаченко.

Під час конкурсу учасники показали більше 50 творчих номерів. Конкурсанти виступали в різних номінаціях: хореографія, вокал, декламування віршів, декоративно-прикладне мистецтво та образотворче мистецтво. Всі учасники фестивалю отримали дипломи, а найкращі виконавці у кожній номінації були додатково відзначені призами.

Пишаємось тим, що наша земля багата такими талановитими дітьми та продовжуємо всіляко підтримувати юні обдарування!