Стратегія розвитку Прилук очима громади

Напередодні обговорення Стратегії розвитку м.Прилуки за ініціативи депутата Прилуцької міської ради Рожка А.М. було проведено зустріч із представниками громадських організацій міста. Визначення пріоритетних напрямів комплексного розвитку міста — найвідповідальніший етап у розробці  Стратегії сталого розвитку міста, оскільки на тривалий термін концентрує основні ресурси і зусилля громади. Представники громадських організацій Прилук, таких як «Українська громадська рада», «Прилуцький козацький полк», «Право на захист», «Небайдужі прилучани», «Учасники АТО «Щит»  висловили своє бачення актуальних проблем та пріоритетів розвитку міста. Озвучені проблеми стосувались розвитку інфраструктури міста, екології, комунального транспорту, стадіону «Супутник», відсутності підтримки для малого бізнесу, питання безпеки громадян. Українська громадська рада виступає за створення умов для інтелектуального та культурного розвитку підростаючого покоління, соціальної захищеності молоді, впровадження сучасної профорієнтації. Слід зазначити, що особливої уваги потребують незахищені категорії населення, такі як пенсіонери та люди з обмеженими фізичними можливостями. Також гострої актуальності не втрачає підтримка учасників АТО, яким активісти УГР постійно надають матеріальну допомогу.

Впровадження позитивних змін можна досягти, об’єднавши зусилля громади та місцевої влади, тому запрошуємо приєднатися до обговорення Стратегії розвитку Прилук 26 вересня о 13:00 в актовій залі Управління праці та соціального розвитку. Давайте разом створювати комфортне та успішне місто!