Супрун рекомендує регулярно займатись фізичною активністю

“Нам необхідно рухатись. Зв’язок багатьох хвороб та малорухливості було встановлено ще в 50-х роках минулого століття. Тоді було проведено велике дослідження з водіями та кондукторами лондонських автобусів. Виявилось, що водії мали у 2 рази більші ризики серцевого нападу, ніж кондуктори. Зв’язок був очевидним — тривале сидіння негативно впливає на здоров’я (https://goo.gl/k4i2hU).

З того часу велика кількість досліджень підтверджує користь руху та шкоду від надмірного сидіння. Особливо багато досліджень з’явилось в останні роки — коли надмірне сидіння стало мало не звичним способом життя для багатьох з нас!

Коли ми мало рухаємось та багато сидимо — організм буквально “вимикається”. Сповільнюється обмін речовин, що впливає на нашу здатність регулювати рівень цукру в крові, метаболізувати жири, негативно впливає на тиск та послаблює м’язи і кістки. Все це разом має негативні наслідки для здоров’я — від появи надмірної ваги до серйозних хвороб внутрішніх органів.

Тому не нехтуйте заняттями спортом! Намагайтеся проводити якомога більше часу в русі.

Нам потрібні 2 типи фізичної активності щотижня — аеробні та силові вправи.
Аеробна активність — 150 хвилин на тиждень. Вона може бути помірна чи інтенсивна.

🏃‍♂Вправи помірної інтенсивності — спалюємо від 3,5 до 7 ккал на хвилину (ходьба, їзда на велосипеді з середньою швидкістю, йога). Навіть прибирання вдома — помірна фізична активність.

🏃‍♂Інтенсивні навантаження — спалюємо понад 7 ккал на хвилину (біг, швидка ходьба, бойові мистецтва, футбол чи баскетбол).

🏃‍♂Мінімум двічі на тиждень варто виконувати силові вправи — для укріплення головних груп м‘язів. Але будь-яка активність краща, ніж її відсутність! Додатково зібрали корисні дописи про фізичну активність👇

Якщо не хочеться тренуватись, почитайте про популярні відмовки і їхнє розвінчання (https://goo.gl/9wF5FN) або про те, що сидячий спосіб життя буквально нас вбиває (https://goo.gl/Jq5xqM). Скоріш за все вам відразу захочеться на тренування😉

А далі обирайте активність до душі, ось кілька з них:

Біг позитивно впливає на тривалість життя (https://goo.gl/96mhEx) та не шкідливий для хребта (https://goo.gl/Gx2m1i).

Танці покращують баланс, координацію та когнітивні навички (https://goo.gl/ZfH5ho).

Йога допомагає боротись зі стресом та зменшує ризики серцево-судинних хвороб (https://goo.gl/f8vZCF).

Вправи допомагають подолати біль в спині (https://goo.gl/1RhCUn).

Якщо немає часу на тренування, тут кілька порад, як можна залишатись активним (https://goo.gl/a26epT).

В якому випадку можна тренуватись чи ні, коли захворіли (https://goo.gl/dvgKrf).

Пам’ятайте, будь-яка мінімальна, проте регулярна фізична активність дуже корисна для здоров’я”.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *