Супрун розвінчала міф про вегетаріанство

SONY DSC

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook розповіла, що навколо вегетаріанства існує багато міфів.

Наприклад, що вегетаріанці отримують менше поживних речовин з їжі, їм небажано займатись спортом або навіть, що вегетаріанство – це хвороба.

«Академія харчування та дієтології США підтверджує, що така дієта підходить для людей на всіх етапах життєвого циклу, в тому числі жінкам під час вагітності й лактації, немовлятам, дітям, підліткам, людям похилого віку, а також спортсменам», – зазначила Супрун.

За словами Супрун, медики визначають рослинну їжу не тільки повноцінною для харчування, але і як спосіб профілактики та зменшення ризику появи багатьох хвороб.

Дослідження доводять, що вегетаріанці мають нижчі ризики появи серцево-судинних захворювань, надмірної ваги, ожиріння та деяких видів раку.

Супрун додала, що щоб бути корисною, рослинної дієти треба дотримуватись уважно: це не означає просту відмову від м’яса та продуктів тваринного походження.

«Якщо ви не їсте м’яса, втім компенсуєте це малопоживною їжею, очікувати на якісь корисні ефекти для здоров’я марно», – попередила Супрун.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *