Тренінг з пітчингу у Прилуках

Іноді через брак знань чи досвіду молодь зіштовхується з проблемою реалізації власних ідей та задумів. Вміння презентувати себе та свій проект – запорука успіху, вважають організатори тренінгу з пітчинґу в Молодіжному центрі Анна Білаш та Карина Гук.

Пітчинґ (англ. pitch) — це коротке словесне або візуальне представлення ідеї, структурована лаконічна презентація проекту перед потенційними інвесторами.

В ході тренінгу учасники дізнались від Карини Гук основні прийоми вдалої презентації, обмінювались цікавими ідеями, дискутували, ділились досвідом. Також учень Прилуцької СОШ №6 Волошин Михайло розповів про проект “За життя без сміття” (https://www.facebook.com/groups/1948478122133624/), який успішно реалізовується в його школі. Саме завдяки вмінню довести актуальність та проблематику проекту, команда однодумців знайшла спонсора для встановлення контейнерів для сортування сміття в школі.

“Ніколи не зупиняйтесь на шляху до своєї мрії! Трохи теорії, впевненості в собі та підтримка команди – і ваш проект обов’язково стане успішним”, – говорить Карина.

Що ж, беремо ці слова на замітку та бажаємо учасникам тренінгу якнайшвидше почати реалізовувати свої ідеї! А Молодіжний центр радо в цьому допоможе😉

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *