Будівництво Центру захисту тварин у Дарницькому районі Києва розпочнуть у 2018 році

Проект опублікував радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

Згідно з проектом, Центр облаштують на вулиці Автопарковій. На території площею 2,5 гектара будуть розміщені: ветеринарна клініка, вольєри літнього та зимового типу, готель для тварин, інфекційний блок, карантинна зона, зона вигулу тварин, іпотерапевтичний центр, а також перукарня та господарська частина центру. У ньому будуть надавати допомогу як бездомним, так і домашнім тваринам.

Комплекс оснастять кисневим боксом, МРТ, кардіомонітором, інгаляційним наркозним апаратом, ендоскопом, цифровим рентгеном, сучасною операційною. Таке обладнання дозволить лікувати екзотичних тварин і тварин з онкологічними захворюваннями.

Після відкриття Центру захисту тварин у Києві притулок у Бородянці буде запропоновано передати Київській області для створення першого обласного центру захисту тварин, зазначив Білоцерковець.